O NÁS


KDO JSME

Jsme skupina milovníků vozů značky Mercedes-Benz. Klub jsme založili hned z několika důvodů. Chceme vytvořit spolek, který bude spojovat opravdové milovníky značky. U nás není důležité jestli vůz Mercedes-Benz přímo vlastníte, u nás je důležité mít značku rád a mít k ní pozitivní vztah. Budeme dělat společné akce, srazy, budeme podporovat dobročinnou činnost a jednat vždy v zájmu našich členů. 

Chceme mít klub, který bude fungovat jako zcela samostatná organizace, nezávislá na cizím kapitálu.

Máme velkolepé plány a pokud i Ty chceš být u toho, přidej se k nám!

PROČ TU JSME

Navazujeme na práci, kterou jsme započali ve skupině Mercedes GANG na Facebooku. Protože nechceme být závislý pouze na platformě facebook a cítíme příležitost na trhu, chtěli jsme naši činnost posunout o level dál a když přišla příležitost, šli jsme do ní. 

Naším cílem je nabídnout všem fanouškům značky místo, které nás bude spojovat, budeme se setkávat nejen  setkávat, vzájemně se respektovat, pořádat společné akce a spolupracovat s ostatními kluby. 

Jsme otevřeni všem dobrým lidem a naše vztahy jsou založené na slušném chování, pokoře a vzájemném respektu. 

O CO SE SNAŽÍME?

Chceme vytvořit perfektně fungující a samostatnou organizaci, která bude naprosto transparentní a který svým členům nabídne služby na té nejvyšší úrovni.

Jsme na začátku a je před námi dlouhá cesta. Nicméně už jdeme a máme jasně vytyčenou trasu i cíl.

PROČ SE K NÁM PŘIDAT?

- Získáš výhody každého člena

- Asistenční služby UAMK na celý rok

- Možnosti účastnit se akcí pořádaných pro členy klubu

- Připojíš se k partě skvělých lidí

- Čeká tě spousta zážitků a zábavy